sl SL

 

PETEK, 29. junij 2018

 

KONSTRUKCIJA IN MODELIRANJE, MODELIRANJE OBLAČIL

Ustno  ob  8.00 uri v A5

Komisija:  Puc, Grčar Napast, Podlogar

 

OBLIKOVANJE UPORABNIH PREDMETOV, CAD

Zagovor ob 9.00 uri v A9

Komisija: Hohkravt, Jančič, Mrak

 

BIOLOGIJA, OIV, PODJETNIŠTVO IN TRŽENJE

Ustno: ob 10.00 uri v U4

Komisija: Schoss, Nagode J., Klavžar

 

FOTOGRAFSKO OBLIKOVANJE, FOTOGRAFSKA TEHNIKA

Pisno FT: ob 8.00 uri v A6

Ustno (FT, FO): ob 10.00 v A6

Komisija: Acman, Lebedinec, Rombo, Košmerl

 

NEMŠČINA, ŠPANŠČINA

Pisno ob 8.00 v U6 (nadzorna Pirc)

Ustno: ob 11. uri v U6

Komisija: Pirc, Ardalić, Poderžaj

 

Dežurni v zbornici od 8. do 12. ure: Nataša Košmerl, Blaž Habjanič

 

PONEDELJEK, 2. julij 2018

 

MODNO  OBLIKOVANJE 

Zagovor:ob 8. uri v  A5

Komisija:  Puc, Podlogar, Grčar Napast

 

PREDSTAVITVENE TEHNIKE, BIVALNA KULTURA

Zagovor  ob 9.00 uri v  U4

Komisija: Rau, Klobasa, Lapajne

 

RISANJE IN SLIKANJE

Zagovor ob 9.00  v R3

Komisija: De Gleria, Simon, Skubin,

 

ŠPORTNA VZGOJA

Zagovor: ob 11 . uri  na  Taboru

Komisija: Knavs, Sluga, Horvat, Avguštin

 

KOMPOZICIJA FOTOGRAFIJE

ZAgovor: ob 8.00 uri v A6

Komisija: Acman, Lebedinec, Rombo, Košmerl

 

Dežurni v zbornici od 8. do 11. ure:  Uroš Hohkavt, Andreja Kuščer

 

TOREK, 3. julij 2018

MATEMATIKA

Pisno ob 8.00 uri v U2  (nadzorni Kržan in Sečnik)

Pisno ob 8.00 uri  v U3  ( nadzorni Bartolj in Manfreda)

Ustno: po dogovoru s profesorji matematike

Komisija1 v U2:  Manfreda, Bartolj, Petrovič

Komisija2 v U3:  Kržan, Velkavrh, Sečnik

 

LIKOVNA TEORIJA

Zagovor: ob 8.00 uri v A2

Komisija: Skubin, Šuštaršič Remic, Petrovič

 

Dežurni od 8. do 11.30: Rok Pogačnik, Karel Plemenitaš

 

SREDA, 4. julij 2018

 

SLOVENŠČINA

Pisno ob 8. uri v U1  (nadzorna Žerjal Pavlin in Bernetič)

Pisno ob 8. uri  v U3  (nadzorni Pohlin in Cvelbar)

Ustno: ob 11. uri

Komisija1 v U1:  Žerjal Pavlin, Bernetič Pal,

Komisija2 v U3:  Pohlin, Cvelbar,

 

ZGODOVINA, GEOGRAFIJA

Pisno: ob 8. uri v U4 (nadzorna Nagode)

Ustno ob 11. uri v U4, komisija: Nagode, Pokorn, Kuščer

 

Dežurni v zbornici od 8. do 11.30: Ajda Petrovič, Irena Sečnik

 

ČETRTEK, 5. 7. 2018

ANGLEŠČINA

Pisno: ob 8. uri v U1 (nadzorna Peklaj)

Ustno ob 10.30 uri v U1, komisija: Peklaj, Podržaj, Pirc

Ustno ob  10.30 uri v U3, komisija: Kuščer, Žeželj, Pokorn

 

FIZIKA

Pisno ob 8.00  v U5 ( nadzorna Velkavrh)

Ustno: ob 10.00 uri v U5

Komisija : Kržan, Velkavrh, Manfreda

 

UMETNOSTNA ZGODOVINA

Pisno:ob 8.00 uri v  U6 (nadzorni Starc)

Ustno: 11.00 v U6

Komisija: Režun, Starc, Kovač

 

Dežurni: Tina Slana, Marko Gregorič

 

Gregor Markelj, ravnatelj

Ljubljana, 22. 6. 2018

Na tej spletni strani uporabljamo lastne analitične piškotke za zbiranje statističnih podatkov z namenom optimizacije uporabniške izkušnje na spletnem mestu. Vse zbrane podatke popolno anonimiziramo. Če obiščete naše spletno mesto in so nastavitve vašega spletnega brskalnika takšne, da dovoljujejo sprejemanje piškotkov, to razumemo kot vašo privolitev, da smemo uporabljati lastne analitične piškotke za zbiranje anonimiziranih podatkov.

V primeru, da želite izvedeti več o piškotkih na naši strani in kako jih lahko izbrišete, kliknite tukaj.

  Sprejmem piškotke na tej spletni strani.
Info